Gálicz Péter

Gálicz Péter a harmadik helyen ért célba a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyén a Lupa-tavon. Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres világbajnoki versenyében csütörtökön a Lupa-tavon.

Pin By Sophie Verle On Vicces Hun Humor Funny

A szám másik magyarja Kalmár Ákos - aki első.

. Június 30 csütörtök 1324. Gálicz Péter vb-bronzérmes a 25 kilométeres úszásban. Gálicz Péter bronzérmet nyert 25 kilométeren.

Leginkább saját magamat leptem meg ezzel az. A szám másik magyarja Kalmár Ákos. A nyílt vízi úszók világbajnoki versenyeinek befejező napján a férfiak 25 kilométeres számában Gálicz Péter a.

A versenyt óriási hajrával az olasz Dario Verani nyerte. Gálicz éremért harcol 25 km-en élő hírfolyam. Rangadóval kezd az FTC kisorsolták a 20222023-as idény menetrendjét.

473 views 57 likes 19 loves 0 comments 1 shares Facebook Watch Videos from FINA Budapest 2022. Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszás 25 kilométeres versenyszámában. A szám másik magyarja Kalmár Ákos - aki első.

Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett. Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett világbajnokságon. The second place went to the former defending champion Frenchman Axel Reymond.

Barsi Zoltán 2022. Rohács Réka és Kalmár Ákos a 8. FINA világbajnokság úszóprogramjainak utolsó napján került megrendezésre a női és a férfi 25 kilométeres nyílt vízi úszás.

The race was won by Italian Dario Verani. 1 day agoGálicz Péter j a frissítőponton a férfi nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyén a vizes világbajnokságon a budakalászi Lupa-tavon 2022. Gálicz Péter bronzérmet nyert nyíltvízi úszók 25 kilométeres férfi versenyében a hazai rendezésű vizes világbajnokságon.

Péter Gálicz 25 giugno 2000 è un nuotatore ungherese specializzata nel nuoto di fondo. 1 day agoA Ferencváros úszója megszerezte a magyar küldöttség negyedik érmét. The 22-year-old Hungarian swimmer finished 139 seconds behind.

1 day agoElképesztő bravúr. Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett világbajnokságon. 1 day agoGálicz Péter reggel hét órakor ugrott a Lupa-tó vizébe majd öt órás úszás után világbajnoki bronzérmet szerzett.

View the profiles of people named Gálicz Péter. Facebook gives people the power to. A eseményt csütörtökön Lupa-tavon bonyolították le rekkenő hőségben írja az MTI.

Ganó una medalla de bronce en el Campeonato Mundial de. Péter Gálicz 25 de junio de 2000 es un deportista húngaro que compite en natación en la modalidad de aguas abiertas. A maratoni versenyszámban három.

1 day agoPéter Gálicz finished third with an extraordinary finish. FINA and Olympic medals 1 0 Gold. Péter Gálicz 25 de junio de 2000 es un deportista húngaro que compite en natación en la modalidad de aguas abiertas.

A Magyarországon rendezett vizes világbajnokság nyíltvizi úszásának utolsó napján rendezték a leggyilkosabb a. Join Facebook to connect with Gálicz Péter and others you may know. Június 30-án Fotó.

A bronzérmes Gálicz Péter a célba. Gálicz Péter bronzérmet nyert nyíltvízi úszók 25 kilométeres férfi versenyében a hazai rendezésű vizes világbajnokságon. A maratoni versenyszámban három.

Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett világbajnokságon. Results Medals Profile Personal Best Results. When you realize you won a bronz in the 25km by Peter Galicz Az.

Hazatérhet egy légiós Dzsudzsák. Among the Hungarians Ákos Kalmár finished in 8th place. 1 day agoNB I.

Az olasz Dario Veranit és a francia Axel Reymond-t követve a harmadik helyen úszott célba több mint 5 órányi küzdelem után Gálicz Péter a budapesti úszó-vb 25 km-es nyílt.

2 Amazing Winter Paintings 2 Csodalatos Teli Tajkep Winter Painting Lake Sunset Painting